{* *}

IŠBANDYKITE!

1 Pasirinkite tipą

Medinės žaliuzės
Tekstilinės žaliuzės
Aliumininės žaliuzės
Fasadinės lamelės
Vertikalios žaliuzės
Plisuotos žaliuzės
Fasado žaliuzės
Apsauginės žaliuzės
Apsauginės žaliuzės tipą:

2 Pasirinkite audinį

-55%m2 *Nurodyta kaina gali skirtis dėl pasirinktų komponentų.

trukstamas tekstas

trukstamas tekstas

Medinės žaliuzėsMedinės žaliuzės – tai klasikinė, Italijos dvasia kvėpuojanti šviesos kontrolės sistema. Tai ne tik vienas jaukiausių, bet ir vienas patvariausių ir funkcionaliausių langų dekoravimo būdų.  

Klasikinės venecijietiškos medinės žaliuzės jaukumu užpildys kiekvieną klasikinį interjerą. Tai tikra pietietiška klasika, kuri kasmet populiarėja ir tarp „Dextera“ klientų. Jaukiam Jūsų namų pasauliui „Dextera“ siūlo iš liepos pagamintas, visiškai natūralias medines žaliuzes.

Galimi įvairūs spalviniai sprendimai. Klientams taip pat suteikiama galimybė pasirinkti iš dviejų medinių juostų tipų. Mediena gali būti lygaus paviršiaus arba su kirvarpų išgraužtų urvelių imitacija.

Žaliuzių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais:

 • pagrindu dažams;
 • dažais;
 • laku.

Šis trigubas sluoksnis užtikrina medienos „imunitetą” ultravioletiniams spinduliams.Ar žinojote? visi „Dextera“ medinių žaliuzių gamyboje naudojami komponentai yra importuojami iš Nyderlandų.

Medinės žaliuzėsŠias žaliuzes galima fiksuoti pageidaujamame aukštyje. Jomis patogu valdyti šviesos srautus. Jos atsparos saulės spindulių poveikiui. Be to, medines žaliuzes labai paprasta valyti – pakanka perbraukti juosteles drėgna šluoste.

Žaliuzės gaminamos iš dviejų skirtingo pločio medinių juostų: 25 mm ir 50 mm. 

Galimi 25 mm žaliuzių išmatavimai: 

min. plotis – 300 mm; 
max. plotis – 2400 mm; 
max. aukštis - 2600. 

Galimi 50 mm medinių žaliuzių išmatavimai: 

min. plotis – 300 mm;
max. plotis – 2700 mm; 
max. aukštis - 2600. 


Valdymas - paprastai medinės žaliuzės yra valdomos rankiniu būdu: virvele ir lazdele arba virvelėmis. Esant poreikiui, integruojamas elektrino valdymo funkcionalumas.

Tekstilinės žaliuzėsSukurti horizontalias tekstilines žaliuzes mus pastūmėjo reikliausių ir kūrybiškiausių klientų troškimas turėti išskirtinius ir inovatyvius interjero sprendimus. Šis visiškai naujas „Dextera“ produktas „aprengs” Jūsų langus neeiliniu tekstilės drabužiu, kuris lyg magnetas trauks Jūsų svečių žvilgsnius.


Papildomos vertės Jūsų namams:

 • Tekstilinės žaliuzės yra labai lengvos;
 • Tekstilines žaliuzes lengva prižiūrėti ir valyti – užteks perbraukti drėgna šluoste;
 • Tekstilinės užuolaidos yra atsparios drėgmei, todėl „Dextera“ klientai jas dažnai pritaiko virtuvės ir vonios kambario erdvėms.Ar žinojote? siekiant patenkinti dažnai pasitaikančius klientų pageidavimus į šį asortimentą yra įtraukti audiniai, kuriuos dizaineriai kūrė specialiai šviesiems skandinaviškiems interjerams.

Tekstilinės žaliuzėsTekstilinės žaliuzės sudarytos iš 50 mm pločio juostelių. Audinio medžiagą, kuria bus aptrauktos šios juostelės, galėsite pasirinkti iš itin plataus raštų ir atspalvių asortimento. Tarp audinių rasite švelnius šiaurietiškus tonus, taip pat egzotiškus augalų raštus ir aibę kitų stilingų audinių.

Kopėtėlės komplektuojamos atsižvelgiant į apatinio bei viršutinio profilių spalvas. 


Atkreipkite dėmesį į galimus tekstilinių žaliuzių matmenis:

min. plotis – 300 mm; 
max. plotis – 2700 mm;
max. aukštis – 2600 mm. Valdymas: standartiniai modeliai parduodami su rankinio (virvelinio) valdymo funkcionalumu. Elektrinio valdymo funkcionalumas integruojamas esant specialiam pageidavimui.

Aliuminės žaliuzėsŠiuolaikinės aliumininės žaliuzės leidžia efektyviai reguliuoti ne tik įeinančios šviesos kiekį, bet ir kryptį. Šio šviesos kontrolės sprendimo dėka, patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis. O spalvų pasirinkimo spektras leis priderinti žaliuzes prie bet kokio klasikinio ar modernaus interjero stiliaus.


Aliumininės žaliuzės šiandien išgyvena antrąją populiarumo bangą. Tai galima paaiškinti tiek retro stiliaus mada, tiek šiuolaikinių aliumininių žaliuzių kokybe bei funkcijomis. „Dextera“ aliumininės žaliuzės pasižymi itin efektyviomis saulės atspindėjimo bei šilumos sulaikymo funkcijomis.Žaliuzių savybės, kurios džiugina "Dextera" klientus:


 • Aliumininės žaliuzės yra atsparios spindulių poveikiui, todėl neblunka;
 • Žaliuzes patogu montuoti įvairiais būdais: ant lango rėmo, sienos arba lubų;
 • Žaliuzės sulaiko ne tik nepageidaujamus saulės spindulius, bet ir neleidžia patalpai įkaisti;
 • Itin patogu valdyti žaliuzių juostų padėtį, tokiu būdu reguliuojant į patalpą patenkančios šviesos kampą ir kryptį.Ar žinojote? aliumininės žaliuzės veiksmingai apsaugos Jūsų privatumą nuo mėginimų pasiklausyti Jūsų pokalbių. Žaliuzės apsunkina galimybę pasiklausyti, kuomet garsus mėginama „skaityti” nuo stiklo.

Aliuminės žaliuzės„Dextera“ aliumininių žaliuzių gamyboje naudojamos aliuminio juostos, nailono kopėtės bei virvelės. Dėl šios drėgmei atsparių gamybinių detalių kombinacijos žaliuzes galima naudoti ir drėgnose patalpose: vonios kambariuose bei virtuvėse.


Trys aliumininių žaliuzių modeliai:

 • ISO 16 mm ir 25 mm;
 • VENUS 16 mm ir 25 mm;
 • STANDART 25 mm.

ISO 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – grandinėle. Dėl įtempto valo ISO žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

VENUS 16 mm ir 25 mm

Min. plotis – 250 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Dėl įtempto valo VENUS žaliuzių juostos ir apatinis profilis išlieka prigludę prie lango stiklo net ir tuomet, kai lango rėmas atverčiamas.

STANDART 25 mm

Min. plotis – 300 mm. Max. plotis – 2000 mm. Max. aukštis – 2000 mm. Valdymas – virvele ir plastikine lazdele. Klientui pageidaujant, STANDART žaliuzės gali būti montuojamos su apatinio profilio fiksacija.Valdymas - pagal poreikį galima pasirinkti valdymą rankiniu arba elektriniu būdu.

Vertikalios žaliuzėsVertikalios žaliuzės - ko gero, efektyviausia priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Jos tikros šviesos valdovės, kurios sutramdys visus nepageidaujamus spindulius.  „Dextera“ klientai ypač žavisi vadinamosiomis „Saulės burėmis” – tai unikalus vertikalių žaliuzių modelis, kuriantis įspūdingą bangavimo efektą.


Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin turtingas ir įvairus. Siekiant ypatingo efekto, galima derinti skirtingus juostų raštus ir/arba skirtingo aukščio juostas.


Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą. Žiemos metu tai leidžia patalpose išlaikyti daugiau šilumos ir tokiu būdu sutaupyti. 


Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose. Galite neblaškomi darbuotis ir tuo pačiu mėgautis vaizdu už lango! 

Pagal poreikį taip pat galima rinktis drėgmei atsparius bei nedegius audinius.Ar žinojote? sumanūs „Dextera” klientai vertikalias žaliuzes naudoja ne tik langų uždengimui, bet ir patalpų dalinimui į atskiras erdves.

Vertikalios žaliuzėsVertikalioje padėtyje esančios žaliuzių juostos pasisuka 180 laipsnių kampu, todėl, pilnai užsklendę žaliuzes, saulės šviesą tiesiog „išjungsite”.

Vertikalios žaliuzės skirstomas į tris skirtingus tipus: standartinės vertikalios žaliuzės, virvelinės vertikalios žaliuzės ir Saulės burės.


1. Saulės burės

Saulės burės nėra panašios į jokias kitas žaliuzes. Saulės burių juostelės vienoje pusėje yra dekoruotos žaismingu bangelių raštu, todėl bendra daugybės spalvingų juostelių kompozicija sukuria ypatingą efektą, primenantį banguojančią jūrą. O tam, kad bangų efektas būtų dar spalvingesnis, šioms ypatingoms žaliuzėms galima pritaikyti net kelis skirtingus atspalvius.

 • min. plotis - 140 mm.;
 • max. plotis - 3500 mm.;
 • max. aukštis - 3000 mm.


2. Standartinės vertikalios žaliuzės

Šios vertikalios žaliuzės puikiai tinka dideliems ir nestandartinių formų langams uždengti (pavyzdžiui, trapecijos, trikampio ar ovalo formos langams).

Standartinių vertikalių žaliuzių plotis gali būti - 89 mm, 127 mm arba 250 mm.

 • 89 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 100 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
 • 127 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 140 mm., max. plotis – 3500 mm., max. aukštis – 3000 mm.;
 • 250 mm. pločio žaliuzės: min. plotis – 270 mm., max. plotis – 4500 mm., max. aukštis – 3000 mm.
Žaliuzės montuojamos ant nevarstomo lango rėmo, nišoje, ant nišos (prie sienos) arba prie lubų.


3. Virvelinės vertikalios žaliuzės

Šių žaliuzių juostos pagamintos iš itin plonų juostelių. Derinant įvairių spalvų juostas, patalpoje sukuriamas netikėtas ir žaismingas vaizdų efektas.

 • min. plotis – 140 mm.;
 • max. plotis – 3500 mm.;
 • max. aukštis – 3000 mm.Valdymas - galima rinktis tiek rankinį, tiek automatinį valdymą.

Plisuotos žaliuzėsPlisuotos žaliuzės yra sparčiai populiarėjantis sprendimas šviesos kontrolei. Reiklių „Dextera“ klientų simpatijas šios modernios ir žaismingos žaliuzės išsikovojo dėl patogumo ir universalaus pritaikomumo.


Armonikėlės principu veikiančias žaliuzes lengva pritaikyti nestandartiniams langams:

 • apvaliems;
 • trikampiams;
 • arkos ar trapecijos formos langams;
 • taip pat itin dideliems langams;
 • stoglangiams;
 • žiemos sodams;
 • stogams iš stiklo;
 • į vidų ar į išorę pasvirusiems langams.

Parodykite langą ir mes jį uždengsime!


Plisuotoms žaliuzėms tinkamų audinių asortimente gausu stilingų sprendimų tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams. 

Plisuotas „Dextera“ žaliuzes galėsite kūrybiškai integruoti į bendrą savo interjero nuotaiką. Reikia pagalbos? Nemokamą konsultaciją Jums suteiks patyrę „Dextera“ dizaineriai. Ar žinojote? plisuotas žaliuzes galima montuoti su dvigubu audiniu, tokiu būdu turėsite universalų šviesos kontrolės sprendimą tiek dienai, tiek nakčiai. Kitaip tariant, plisuotos žaliuzės gali atstoti kartu ir dienines, ir naktines užuolaidas.


Plisuotos žaliuzėsPlisuotos žaliuzės efektyviai saugo nuo saulės spindulių ir leidžia patogiai kontroliuoti į patalpą patenkančios šviesos srautus. Šias žaliuzes lengva ir patogu pritvirtinti.

Žaliuzių audiniai yra itin patvarūs, atsparūs drėgmei ir saulės šviesai. Net ir po ilgo naudojimo audiniai nekeičia savo struktūros, neišsitampo, išlieka standūs.

Svarbi šių žaliuzių ypatybė - skirtingi užtraukimo būdai:

 • vertikaliai (į viršų ir į apačią);
 • horizontaliai (į kairę ir į dešinę). 

Plisuotų žaliuzių ribiniai matmenys:

 • min. plotis: 300 mm;
 • max. plotis: 1200 mm;
 • max. aukštis: 2100 mm.

Plisuotas žaliuzes paprasta prižiūrėti. Jas galima valyti tiek sausu, tiek drėgnu būdu su kempinėle. Dulkes patogiai nusiurbsite ir su dulkių siurbliu.
Valdymas - paprastai plisuotos žaliuzės valdomos rankiniu būdu (virvele). Esant poreikiui, gali būti įrengiamas ir automatinio valdymo funkcionalumas.


Fasado žaliuzėsGyvenate namuose, kurių didžiausias priešas - įkyrūs saulės spinduliai? Tuomet Jūsų geriausiu draugu taps fasado žaliuzės. Siekiant maksimalios apsaugos nuo saulės, langų dangos sprendimus dažnai verta taikyti ne namų viduje, o išorėje.
Fasado žaliuzės taps solidžiomis Jūsų namo dekoracijomis, kurios apsaugos Jus nuo vasariškos kaitros ir sutramdys įkyrius spindulius.


Fasado žaliuzės patalpose palaiko malonią ir vėsią gaivą, todėl puikiai tinka biurams. Kartą investavę į fasado žaliuzes, biurų savininkai ir administratoriai ilgus metus džiaugsis ne tik aukštesniu darbuotojų našumu, bet ir sumažėjusiais patalpų  kondicionavimo kaštais. Pažymėtina ir tai, kad oras, cirkuliuojantis tarp fasado žaliuzių ir lango neįkaista.


Kaip ir vidinės aliumininės žaliuzės, fasado žaliuzės leidžia ne tik blokuoti šviesą, bet ir reguliuoti spindulių kryptį. Pakeitę žaliuzių juostų padėtį, saulės spindulius galite nukreipti į lubas, į grindis ar į patalpos centrą.Ar žinojote? šiltuoju sezono metu fasado žaliuzės patalpoje gali palaikyti net 9 laipsniais vėsesnę temperatūrą.

Fasado žaliuzės


Fasado žaliuzių juostos yra pagamintos iš aliuminio. Žaliuzės pasižymi antikorozinėmis savybėmis, atsparumu ultravioletiniams spinduliams. Siekiant maksimizuoti apsaugą nuo atmosferos poveikių, žaliuzių profiliai gamybos metu padengiami specialiu polimeru.


C50

• Fasado žaliuzių dėžės pagamintos iš 1,2mm. arba 2,0mm. aliuminio storio skardos (galimi 4 dėžių tipai);
• C-formos juostelių plotis - 49 mm;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavos, kuri atspari UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius;

Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;

Išorėje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:

• didžiausias plotis: 3,0 m;
• didžiausias aukštis: 3,0 m.

Viduje montuojamų horizontalių fasado žaliuzių didžiausi išmatavimai:

• didžiausias plotis: 2,5 m;
• didžiausias aukštis: 2,5 m.


C80

• Kreipiančiosios pagamintos iš ekstrudinio aliuminio ir nerūdijančio plieno troseliai;
• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Suvyniotos juostos apsaugomos nuo susidėvėjimo;
• Kaiščiai pagaminti iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius.

Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;
Max. plotis: 4,5 m.
Max. aukštis: 5,0 m.


Z90

• Paprastas valdymas, kuris leidžia lengvai reguliuoti šviesos intensyvumą;
• Uždaros žaliuzės pasižymi gera garso izoliacija;
• Kaiščiai iš cinko ir aliuminio lydinio;
• Žaliuzės pagamintos iš žaliavų, kurios yra atsparios UV spinduliuotei;
• Galimybė apjungti žaliuzes į kelis modulius.


Valdymas: rankinis arba elektrinis.
Spalva: pagal RAL spalvų paletę;
Max. plotis: 4,5 m.
Max. aukštis: 5,0 m.Valdymas - galima rinktis elektros variklį su klavišiniu jungikliu, elektros variklį su nuotolinio valdymo pulteliu arba elektros variklį, integruotą į bendrą „protingo namo” sistemą.

Nors funkciškai toks sprendimas įmanomas, nerekomenduojama montuoti rankinio fasado žaliuzių valdymo funkcionalumo. Tam reikėtų per sieną ar lango rėmą išgręžti ertmę rankenai. Dėl šios ertmės vasarą į patalpas galėtų patekti daugiau dulkių, o žiemą dėl temperatūrų skirtumo išaugtų kondensato padidėjimo tikimybė.

Apsauginės žaliuzėsJūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės. 

„Dextera“ lengvai įgyvendina individualius sprendimus, pavyzdžiui, pagaminant apsaugines žaliuzes su integruotu tinkleliu nuo vabzdžių. O Jūsų pasirinkimo galimybes smarkiai praplečia bene didžiausias šalyje apsauginių žaliuzių profilių ir spalvų asortimentas.

„Dextera“ šiuolaikinės apsauginių žaliuzių sistemos ne atsitiktinai yra vienas sėkmingiausių ir išskirtinių bendrovės gaminių. 
Bandymus atlikę KTU mokslininkai patvirtino šių žaliuzių atitikimą Europos Sąjungos standartams ir patvirtino šias žaliuzių savybes:

 • „Dextera“ žaliuzės atitinka III vėjo atsparumo klasę;
 • „Dextera“ žaliuzės sutaupo iki 22 proc. šilumos šaltojo sezono metu;
 • „Dextera“ žaliuzės gali palaikyti iki 9 °C vėsesnę patalpos temperatūrą šiltuoju sezonu;
 „Dextera“ žaliuzių profiliams naudojama dvigubo sluoksnio poliuretano danga su poliamido dalelėmis (PUR/MA) užtikrina ypatingą gaminio patvarumą.


„Dextera“ apsauginės žaliuzės ne tik saugos Jūsų langus nuo vagių, stipraus vėjo, lietaus, saulės spindulių ar triukšmo, tačiau ir padės padidinti bendrą pastato energetinį efektyvumą. Apskaičiuota, kad mūsų gaminiai bendrą lango šiluminę varžą padidina beveik perpus.  Bendras metinis „Dextera“ žaliuzių sukuriamas šilumos efektas yra lygus 35 kW*h šiluminės energijos kiekvienam lango kvadratiniam metrui. Kita vertus, vasaros sezono metu su mūsų žaliuzėmis taip pat  sutaupysite, nes nereikės taip rūpintis patalpų kondicionavimu.


Ar žinojote? mūsų apsauginės žaliuzės tausoja ne tik šiluminę energiją, bet ir Jūsų interjero elementus, saugodama juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir išblukimo. Be to, tai nepakeičiama priemonė, norint izoliuoti iš judrios gatvės sklindantį triukšmą.


Straipsnį apie priešįsilaužimines žaliuzes

Apsauginės žaliuzės

Spalvų pasirinkimas
  Antracite                 Auksinis ąžuolas            Balta                       Pilka                      Ruda                      Sidabrinė                   Smėlio


Sudedamosios žaliuzių dalys:

 • Šarvo profilis;
 • Dėžė, į kurią susisuka šarvas;
 • Vamzdis dėžėje, ant kurio susisuka šarvas;
 • Šonuose kreipiančiosios, kuriomis slenka šarvas;
 • Valdymo mechanizmas, naudojamas šarvui nuleisti arba pakelti.


Naudojami profiliai būna dviejų rūšių – ekstruduoti (tolygaus metalo) arba išlankstyti iš skardos bei užpildyti PU. Skirtingi profiliai leidžia išskirti šias dvi apsauginių žaliuzių rūšis į:  šiltos žaliuzės (kai skardinis profilis PU užpildu) ir tvirtos žaliuzės (kai ekstruduotas profilis).

 • 39 mm., 45 mm., 55 mm. profiliai, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turintys dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano užpildu, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.
 • 44 mm. aliumininis ekstrudinis - lietas profilis, kurį rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas. Profiliai pasižymi ypač geromis atsparumo savybėmis. Profilio paviršius dažomas  milteliniu būdu, kas suteikia atsparumą įbrėžimams ir atmosferos poveikiams.


Kreipiančiosios užimamas plotis:  53 mm., 60 mm., 65 mm. arba 75 mm.
Apsauginių žaliuzių svoris: 2,11 – 6,00 kg/m2.


Tvirtinimo būdai:

 • prie lango rėmo;
 • nišoje;
 • ant nišos;
 • ant sienos.
 • integruojamos ant lango rėmo.


Valdymo mechanizmai:

 • Rankinė pavara - traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę;
 • Mechaninė pavara - sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimam aukštyje;
 • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje;
 • Elektrinė pavara skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojant klavišinius, raktinius jungiklius arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima apjungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt, vienu metu.
Priešįsilaužiminės žaliuzės


Aliuminės apsauginės žaliuzės su aukšta priešįsilaužimine klase (RC3 pagal EN1627 standartą).

Sistema sukurta užtikrinti aukštą apsaugos lygį to reikalaujantiems objektams (bankai, papuošalų parduotuvės ir pan.).


Gaminiui yra atlikti testai pagal šias saugumo charakteristikas: 

 • atsparumas statinėms apkrovoms;
 • atsparumas dinamiškoms apkrovoms;
 • atsparumas laužimui, naudojant tam skirtus įrankius (laužtuvas, kaltas, metalo pjūklas, kūjis). 


Priešįsilaužiminės žaliuzėsPagal šiuos testus nustatyti priešįsilaužiminių žaliuzių atsparumai jas veikiančioms jėgoms:

 • šarvo išspaudimas iš kreipiančiosios – 7kN, tai atitinka 700 kg masę;
 • šarvo pakėlimas – 7kN (≈700 kg);
 • šarvo išspaudimas iš kreipiančiųjų – 3,5kN, tai atitinka 350 kg masę;
 • įsilaužimas naudojant įrankius – ne mažiau 5 min laiko. 


Maksimalus angos plotis – 3 m; 
Maksimalus angos aukštis – 3 m;
Minimalus angos plotis – 0,875 m;
Dėžių dydžiai - 180, 205, 250;
Elektros varikliai – SOMFY (standartiniai arba NHK);
Montavimo tipas – ant nišos (A);
Galimos spalvos – 101 (balta), 102 (ruda), 103 (pilka), 104 (smėlio), 108 (sidabro).


Priešgaisrinės žaliuzės


Apsauginės žaliuzės, turinčios priešgaisrinį EI 60 standartą.


Šis standartas užtikrina, kad priešgaisrinės apsauginės žaliuzės 60 ar daugiau minučių sulaikytų ugnies plitimą gaisro atveju. Tai svarbu, kad būtų galimybė efektyviai evakuoti žmones ir išsaugoti turtą.


Gaminys atitinka EN 13241 ir 16034 standartus. 


Priešgaisrinės žaliuzėsSpecialaus užpildo profiliai užtikrina maksimalų atsparumą liepsnai ir karščiui;
Karštai cinkuoto plieno kreipiančiosios;
Gaminys gali nusileisti žemyn net dingus elektros maitinimui;
Nusileidimo greitis: 10 – 15 cm/s.
Galimybė dažyti pagal RAL spalvas.
 

Kaina skaičiuojama individualiai pagal užklausą.

Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:1310Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 300.00€ 195.00€
text_tax 195.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:2910Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 427.00€ 277.55€
text_tax 277.55€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:2910Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 427.00€ 277.55€
text_tax 277.55€
Nemokamas pristatymas
Fasado žaliuzės (3095x2220) -53%
Plotis: 3095 mm Aukštis: 2220 mm Juosta: "C" forma..
Kaina: 420.00€ 199.50€
text_tax 199.50€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1355x2040) New -34%
Plotis: 1355 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 171.38€ 113.38€
text_tax 113.38€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1380x2040) New -37%
Plotis: 1380 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 174.54€ 109.65€
text_tax 109.65€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1640x2490) -37%
Plotis: 1640 mm Aukštis: 2490 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 253.18€ 159.06€
text_tax 159.06€
Nemokamas pristatymas
Langas (1320x1410) -47%
Plotis: 1320 mm Aukšis: 1410 mm Spal..
Kaina: 116.00€ 61.75€
text_tax 61.75€
Nemokamas pristatymas
Langas (1470 x 1475) -33%
Langas su polanginiu profiliu, bet be palangių. Spalva: Balta/Balta Profil..
Kaina: 253.40€ 171.00€
text_tax 171.00€
Nemokamas pristatymas
Langas (1490x1300) -24%
Plotis: 1490 mm Aukšis: 1300 mm Spal..
Kaina: 163.00€ 123.50€
text_tax 123.50€
Nemokamas pristatymas
Langas (1650x1510) -37%
Plotis: 1650 mm Aukšis: 1510 mm Spalva..
Kaina: 254.80€ 161.50€
text_tax 161.50€
Nemokamas pristatymas
 

MEISTRO PATARIMAI

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau

Ka tik:

Užsakymas priimtas:

Julius S. (Kaunas)

apsauginės žaliuzės