{* *}

IŠBANDYKITE!

1 Pasirinkite tipą

Klasikiniai
Diena/Naktis
Fotoroletai
Stoglangio roletai
Fantasia
Fasado roletai

2 Pasirinkite audinį

-55% m2 *Nurodyta kaina gali skirtis dėl pasirinktų komponentų.

Klasikiniai roletaiPapuoškite namus netikėtu bei dinamišku interjero elementu, transformuojančiu erdvės ir stiliaus pojūtį priklausomai nuo roleto padėties!

Klasikiniai roletai pasižymi montavimo ir valdymo būdų įvairove, todėl šį natūralios šviesos kontrolės sprendimą nesunkiai pritaikysite skirtingose namų erdvėse.

Be to, šie roletai yra „praturtinti” tamsinimo arba saulės atspindėjimo technologijomis. Tai leis išvengti ne tik įkyrių spindulių, bet ir nepageidaujamos vasarinės kaitros.


Siūlome roletus:

 • Gyvenamųjų patalpų užtemdymui;
 • Saulės šilumos (spindulių) blokavimui;
 • Specialius roletus biurui (konferencijų kambariams, ekranų apsaugai nuo blizgėjimo);
 • Lengvai plaunamus roletus įstaigoms, vonios kambariui, virtuvei;
 • Originalius fotoroletus interjero pagyvinimui;
 • Daugybę spalvų tiesiog Jūsų namų jaukumui;

Galite rinktis iš:

 • Plačios audinių raštų, spalvų, atspalvių gamos;
 • Vokiškų, ispaniškų, suomiškų, olandiškų, turkiškų audinių įvairovės;
 • Mechanizmų spalvų įvairovės;
 • Roletų visų tipų langams, sienoms, luboms;
 • Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo;
 • Pasirinkus tam tikrą audinio rūšį roletas gali būti pritaikomas drėgnoms patalpoms;
 • Roletai gali būti valdomi ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų;
 • Roletai gali būti pagražinti banguota apdaila apačioje.


Ar žinojote? priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo, susuktas audinys roletuose gali būti arba atvirai matomas, arba paslepiamas kasetėje.


Klasikiniai roletaiKlasikiniai roletai tinka visų tipų durims ir langams bei yra tvirtinami prie jų profilio.

Kreipiančiosios yra tvirtinamos roleto šonuose. Tokiu būdu užtikrinamas tinkamas audinio prigludimas prie lango. 

Roletai gali būti tvirtinami:

 • ant sienos;
 • į lubas;
 • stogo langams;
 • prie pat stiklo (lango rėmo);
 • nišoje.


Audinių asortimentas apima tokius audinius:

 • specialius techninius audinius saulės kontrolei;
 • patalpų užtemdymui, privatumui;
 • interjero sudedamųjų dalių papildymui;
 • vaikų kambariui;
 • drėgmei atsparius;
 • dvigubo audinio;
 • galimybė audinį užfiksuoti pageidaujamame aukštyje;
 • maksimalūs roletų matmenys tiesiogiai priklauso nuo audinio techninių savybių;
 • internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos;

 
Roletą sudaro: aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė (STANDART PLUS), metaliniai arba plastikiniai laikikliai, apatinis profilis, valdymo mechanizmas, audinys. 

Konstrukcijos spalvos: balta, pilka, metalo, juoda, antracito.

Valdymas: grandinėle (plastikine arba metaline) arba elektriniu varikliu (pulteliu, telefonu ar jungikliu).

Vamzdžio storis: 28mm., 36mm., 42 mm.Roletų veikimo mechanizmas:

Somfy varikliai išsiskiria tyliu veikimu (žemų decibelų (dB) "Ultra-Quiet Sonesse" serijos variklių asortimentas) , plačiu apsisukimų momentu (standartinių variklių veikimas nuo 1 Nm iki 200 Nm), keli energijos tiekimo šaltiniai ir kitos savybės.

Roll Up Wired™ R28 WT 

Žemos įtampos variklis. Ši technologija pagrįsta ramiu ir užtikrintu veikimu, kuri taip pat apsaugo langus dengiantį audinį. 
Supaprastintas montavimo procesas su universaliomis variklio montavimo galimybėmis, variklyje naudojami žemos įtampos laidai.

ROLL UP WIREFREE™ R28 RTS

Variklis su baterija R28, kuri įdiegiama per kelias minutes ir yra puikus sprendimas sunkiai pasiekiamoms langų dangoms. 
Lankstūs variklio valdymo pasirinkimai, vieno mygtuko paspaudimu uždaro ir atidaro bei atlieka visus langų atidarymo veiksmus.

SONESSE® 40 RTS

"Sonesse® 40" varikliai veikia tyliai, nuleisdami langų uždangas. Puikiai tinka vidaus bei lauko langų uždangoms, gyvenamosioms ar komercinėms patalpoms, įdiegtas laidinis ir  integruotas RS485 tinklas.
Variklis sumažina naudojamos energijos sąnaudas ir apsaugo įrengimus nuo UV spindulių. O pridėti jutikliai reaguoja į saulės šviesos intensyvumą ir padėtį.

SONESSE® 40 WT

"Sonesse® 40" varikliai veikia itin tyliai. Puikiai tinka vidaus bei lauko langų uždangoms, gyvenamosioms ar komercinėms patalpoms, įdiegtas laidinis ir  integruotas RS485 tinklas.
Variklis sumažina naudojamos energijos sąnaudas ir apsaugo įrengimus nuo UV spindulių. O pridėti jutikliai reaguoja į saulės šviesos intensyvumą ir padėtį.
DIENA - NAKTIS roletaiKai norisi neperkrauti erdvės dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis, šiam tikslui geriausiai tinka roletai „Diena-Naktis“. Jie yra sudaryti iš šviesesnių ir tamsesnių juostų. Atstodami dienines ir vakarines užuolaidas, roletai „Diena-Naktis” įgalina pačius įvairiausius šviesos intensyvumo lygius.

Tereikia vieno Jūsų rankos mosto ir roleto raštas keičiasi kartu transformuodamas visą Jūsų namų erdvės ir šviesos dinamiką. Roletai „Diena-Naktis“ taip pat pasižymi plačia spalvų, storių bei vaikiškų dizaino sprendimų įvairove. Kurkime gražų interjero pasaulį kartu!

Roletai „Diena-Naktis“ leidžia pasislėpti nuo saulės, tačiau patalpos visiškai neužtemdo. Tik Jūs žinote, kaip skirtingu dienos metu turi atrodyti Jūsų namai.

Norimą vaizdą visada išgausite atitinkamai reguliuodami „Diena-Naktis“ roletą.

Šis roletas sudarytas iš specialaus dvigubo audinio: du ZEBRA audinio sluoksniai leidžia kurti pritemdymo efektą, patalpą pilnai užtemdyti arba roletą pakelti ir pilnai įsileisti šviesą. Be šių pagrindinių padėčių, „Diena-Naktis“ roletai įgalina ir gausybę tarpinių šviesos režimų.Ar žinojote? stilių vertinantys „Dextera” klientai dažniausiai renkasi mūsų išskirtinius ZEBRA THAIWAN audinius su graduotu atspalvių perėjimu.


DIENA - NAKTIS roletaiTinka visų tipų durims, langams, nišoms. Galimi laisvai kabančio audinio variantai arba su kreipiančiosiomis, kurios išlaiko audinį prigludusį prie lango ir leidžia patogiai jį atidaryti. Funkcionalus mechanizmas leidžia užfiksuoti audinį pageidaujamame aukštyje.


Roleto mechanizmas gali būti tvirtinamas:

 • prie plastikinio lango;
 • į nišą, lubas arba sieną;
 • ant nišos, lubų arba sienos.


Mechanizmo vamzdžių storis: nuo 19mm. iki 36 mm.

Galimos mechanizmo spalvos: balta, ruda, pilka, antracitas, medžio imitacija.


Audiniai: „Dextera” šiems daugiafunkciniams roletams yra paruošusi platų audinių pasirinkimą. Siūlomi ne tik vienspalviai, bet ir raštuoti, vaikų kambariams pritaikyti audiniai. Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 

Valdymas: „Diena-Naktis“ roletas gali būti valdomas grandinėle iš viršaus į apačią,rankenėle iš apačios į viršų arba nuotoliniu būdu, integruojant įkraunamą arba saulės baterija maitinamą variklį.


*UAB DEXTERA neprisiima atsakomybės už klientų asmeniškai pateiktus matmenis.

FOTOROLETAIAsmenybės nepripažįsta standartų. Asmenybės ieško unikalių ir individualių interjero sprendimų. Būtent žmonėms ir įmonėms su charakteriu „Dextera“ gamina unikalius langų uždengimo sprendimus - fotoroletus.


Fotoroletai – tai naujos kartos interjero elementas, neribojantis Jūsų norų ir fantazijos.
Bet kokia Jūsų nuotrauka, jei tik yra tinkamos kokybės, gali būti perkelta ant audinio ir tapti fantastišku fotoroletu!


Įmonėms tai yra unikali reklamos galimybė, o namų interjerą kuriančiomis asmenybėms – proga įamžinti širdžiai svarbius simbolius ar pademonstruoti kūrybos gyslelę.


Įsileiskite tiek šviesos, kiek norite, pavertę bet kurią savo fantaziją dailiu ir estetišku fotoroleto atvaizdu. Tegul ant Jūsų lango apsigyvena Jūsų pasaulio simboliai.Ar žinojote? nuotraukos ir vaizdai gali būti perkelti ant visų siūlomų „Dextera“ roletų sistemų.
FOTOROLETAIFotoroletai tinka visų tipų langams ir gali būti naudojami įvairios – komercinės, gyvenamosios, miegamosios – paskirties erdvėse.

„Dextera“ suteikia galimybę ant fotoroleto perkelti Jums reikšmingas realaus gyvenimo akimirkas arba išsirinkti tinkamą atvaizdą iš „Dextera“ kolekcijos.


Kuo didesnė nuotraukos rezoliucija, tuo kokybiškesnė fotoroleto raiška.

Minimali nuotraukos rezoliucija turėtų siekti 3000x2000 pikselių (px), 300dpi.

Maksimalūs fotoroleto išmatavimai siekia 1.55m. x 2.10m.


Audiniai: fotoroletų drobės gaminamos iš aukščiausios kokybės „Decotex” audinio. Šis audinys leidžia estetiškai atvaizduoti smulkiausius Jūsų pasirinktos nuotraukos elementus, išryškinant plačią spalvų ir atspalvių įvairovę. Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 

Valdymas: Kad pasaulis suktųsi taip, kaip norite Jūs, o šviesa būtų valdoma patogiai, galite rinktis Jums tinkamiausią fotoroletų valdymo mechanizmą. Kaip ir kiti „Dextera“ roletai, fotoroletai pasižymi plačiomis rankinio ir elektrinio valdymo galimybėmis.

Stoglangio roletaiJūsų stoglangiai taip pat nusipelno būti papuošti! Puikiai suprantame, kad tai ne tik estetika, bet ir palėpės komforto klausimas. „Dextera“ lengvai pritaikys specialių kolekcijų audinius Jūsų stoglangiams arba pasiūlys geriausius partnerių sprendimus. Mes už gaivią palėpę!


Roletai stoglangiams yra pritaikomi įvairių gamintojų stoglangiams ir jų tipams. Ypač montavimui ant pasvirų langų. Dėl kreipiančiųju nelieka tarpelių roleto šonuose, todėl neprasiskverbia šviesa. Sistemos komponentai gali būti pilkos arba gelsvos spalvos.  


Roletų gamyboje naudojamas spyruoklinis mechanizmas ir specialios kreipiančiosios, leidžiančios užfiksuoti roletą bet kurioje padėtyje.

Siekiant puikaus estetinio įspūdžio, Jūsų pasirinktas audinys yra paslepiamas stoglangio roleto kasetėje.
Ar žinojote? „Dextera“ stoglangio roletą galima patogiai valdyti net ir tada, kai stoglangis įrengtas labai aukštai. Tam yra skirta papildoma rankena.
Stoglangio roletaiRoletai gali būti pritaikyti įvairių gamintojų ir įvairių tipų stoglangiams.


Svarbus roletų stoglangiams privalumas – specialios kreipiančiosios, nepaliekančios tarpelių roleto šonuose. Tai reiškia, jog, esant poreikiui, užkirsite kelią net ir smulkiausiam šviesos prasiskverbimui.


Mechanizmams naudojamas vamzdis: 20 mm. vamzdis.

Sistemos komponentų spalvos: pilka arba gelsva.Audiniai: šiems roletams "Dextera" siūlo įvairų audinių asortimentą. Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 

Valdymas: naudojant specialių apatinį profilį, roleto audinys nuleidžiamas ir pakeliamas, taip pat gali būti fiksuojamas bet kurioje padėtyje. Spyruoklinis mechanizmas palaiko audinį dailiai ir lygiai įtemptą. Įtempimą taip pat palaiko apatinis profilis ir kreipiančiosiose esančios audinio kniedės.


FANTASIA roletaiRoletai "Fantasia" – rinkos inovacija, garantuojanti estetikos ir funkcionalumo sintezę. Šie roletai pasižymi lengvais, subtiliais trimačiais audiniais, todėl primena prabangias užuolaidas. Trijų audinių tarpusavio dermė kuria netikėtą 3D efektą. Tai meniškas ir įspūdingas sprendimas Jūsų erdvės interjerui.


Šis madingas šviesos kontrolės sprendimas stebina savo funkcionalumu. Vos truktelėjus, audiniai pasvyra ir persidengia – roletas užsidaro, o traukiamas toliau pilnai pakyla į viršų. Šiuo roletu galite patogiai kontroliuoti šviesos intensyvumą ir valdyti šviesos srautus.


Platus elegantiškų, aukščiausios kokybės audinių asortimentas garantuoja, kad atrasite funkcionalų ir estetišką sprendimą, geriausiai atitinkantį Jūsų namų erdvės nuotaiką.Ar žinojote? kūrybiški „Dextera“ klientai roletus "Fantasia" dažnai naudoja vietoje dieninių užuolaidų.


FANTASIA roletaiKad šviesos intensyvumo valdymas būtų patogus ir elegantiškas, "Fantasia" roletai veikia juostų persidengimo principu.

Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio ir horizontalių audinio juostelių intarpų. Todėl, reguliuojant juostų kampą, galite patogiai ir žaismingai padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.


Audiniai: "Fantasia" roletų gamybai naudojami specialios technologijos dvigubi audiniai. Šie audiniai leidžia patogiai reguliuoti šviesos intensyvumą patalpoje. Audinių yra įvairių spalvų ir reljefų. Todėl "Fantasia" gali tapti išskirtiniu Jūsų interjero akcentu, tikra Jūsų namų pasaulio puošmena, kuri prikaustys svečių žvilgsnius. 
Internetiniame puslapyje esančių audinių spalva gali nežymiai skirtis nuo realiai turimų audinių spalvos. 


Valdymas: "Fantasia" roletai valdomi grandinėle. Kokybiškas ir ilgaamžis grandinėlės mechanizmas leidžia pagal Jūsų poreikius suvynioti arba išvynioti audinį, o kartu ir pakeisti vidinių audinio juostų kampą.

Fasado roletaiDažnai sukame galvas, ką namų viduje padaryti kitaip, kad namai taptų gražesni, šiltesni, geriau saugotų nuo įkyrių saulės spindulių. Tačiau dažnai šiuos uždavinius kur kas efektyviau išspręsime priimdami protingą sprendimą pastato išorei.


„Dextera“ fasado roletai – tai tikrų tikriausia Jūsų eksterjero revoliucija, kuri ne tik papuoš Jūsų pastatą, pagerins patalpų klimato kokybę, bet ir leis reguliuoti šviesos efektyvumą ir efektyviai sutramdys saulės spindulius.„Dextera“ fasado roletai yra naujos kartos sprendimas. Šių roletų audiniai efektyviai atspindi saulės spindulius. Reiklūs „Dextera“ klientai šį sprendimą vertina dėl patikimų ir ilgaamžių konstrukcijų, funkcionalumo ir užtikrintos privatumo apsaugos. Be to, vasarą fasado roletai leidžia sumažinti patalpų kondicionavimo išlaidas, o žiemą – taupyti šilumos energiją.
Ar žinojote? šiltuoju sezono metu fasado roletai patalpoje gali palaikyti net devyniais laipsniais vėsesnę temperatūrą.

Fasado roletai„Dextera“ gaminami fasado roletai pasižymi itin aukštais šviesos spindulių sulaikymo rodikliais: jie sulaiko nuo 81 iki 100 proc. saulės šviesos ir ultravioletinių spindulių. Be to, milteliniu būdu dažyta aliuminio konstrukcija yra tvirta ir atspari išorės poveikiui.

Fasado roletai gali būti pritaikyti tiek horizontaliems, tiek vertikaliems paviršiams. „Dextera“ taip pat siūlo unikalią galimybę roleto mechanizmą integruoti į fasadą, t.y. paslėpti po apdaila.


Audiniai: funkcionaliam ir estetiškam Jūsų namų pasauliui „Dextera“ siūlo platų išorės veiksniams atsparių fasado roleto audinių pasirinkimą. Šie audiniai pasižymi itin stipriu „imunitetu“ atmosferos poveikiui, efektyviai saugo nuo saulės spindulių, yra pralaidūs orui. Kokybiškus, ilgaamžius ir Jūsų skonį atitinkančius audinius pasirinkti padės profesionalūs „Dextera“ dizaineriai, teikiantys nemokamas konsultacijas.


Daugelis svarbių fasado roletų charakteristikų priklauso nuo Jūsų pasirinktos fasado roletų sistemos.

Siūlomos sistemos:

ZIIIP 

Šios sistemos kasetė yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio ir gali būti montuojama ant fasado, į nišą arba po apdaila. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus konstrukcijos plotis – 3.5 m. Maksimalus konstrukcijos aukštis – 4 m. Unikali ZIIIP fasado roletų konstrukcija uždarant roletą veikia tarsi užtrauktukas. Šis sprendimas audinio šonuose leidžia palaikyti reikiamą įtampą.

Valdymas: ZIIIP sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


R76 

R76 roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio. Šią sistemą galima montuoti ant fasado/sienos ar į fasado nišą. Konstrukcijos ilgaamžiškumą ir funkcionalumą lemia plieninės kreipiančiosios. Galimos įvairios R76 konstrukcijos spalvos (renkantis iš RAL paletės). Maksimalus sistemos plotis - 2,6 m. Maksimalus aukštis - 2,6 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R76 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


R90 

Šių roletų kasetės yra pagamintos iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio. Sistema gali būti montuojama su specialiu anti-vėjo profiliu. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus plotis – 3 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Esant poreikiui, galima montuoti save palaikančią fasado roletų sistemą – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus. Galimas montavimas ant fasado/sienos ar į fasado nišą.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R90 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.R103 

Šioji fasado roletų sistema gali būti montuojama ant fasado/sienos arba į fasado nišą. Sistemos ypatumas – galimybė roletus montuoti grupėmis. Maksimalus sistemos plotis - 4,5 m. Maksimalus aukštis – 4 m. Priklausomai nuo Jūsų eksterjero išvaizdos, sistemos spalvą išsirinksite iš RAL spalvų paletės. Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio, o kreipiančiosios – iš ekstrudinio aliuminio arba plieninio kabelio.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, R103 sistema gali būti valdoma tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


R125 

Tai sistema su apvalia ekstrudinio aliuminio kasete ir 10 mm skersmens plieninio kabelio kreipiančiosiomis. Spalvą galima pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Galimas montavimas vertikaliomis ir horizontaliomis roletų grupėmis (bendrai - iki 8,5 m aukščio). Maksimalus vieno roleto plotis – 3,5 m. Maksimalus aukštis – 4,25 m.

Valdymas: R125 sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


XXL, XL, XS 

Šie sprendimai - tai nekasetinės fasado roletų sistemos, tinkamos naudojimui tiek pastato išorėje, tiek viduje. Šias sistemas galima tvirtinti prie sienos ir lubų. Roleto audinys kabo laisvai arba gali būti prilaikomas plieninio kabelio kreipiančiosiomis. Galima naudoti kaip save palaikančias sistemas – tokiu atveju kasetės nereikia tvirtinti prie paviršiaus. XXL sistemos maksimalus plotis - 4,5 m. (3 m. išorėje), maksimalus aukštis - 5 m. (3 m. išorėje). XL sistemos maksimalus plotis – 4 m. (3 m. išorėje), maksimalus aukštis – 4 m . (3 m. išorėje). XS sistema yra taikytina tik interjero sprendimams. Maksimalus sistemos plotis - 2,6 m. Maksimalus sistemos aukštis - 2,6 m. Spalvą visoms šioms sistemoms pasirinksite iš RAL spalvų paletės.

Valdymas: priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, šios sistemos gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek elektriniu būdu.


VERANDA 

Ši sistema gali būti montuojama ant paviršių bet kokiu kampu, todėl puikiai tinka montavimui ant lubų, pasvirusių fasadų ir kitų nestandartinio kampo paviršių. Išilginė sistemos kasetės ašis gali būti montuojama horizontaliai. Konstrukcija yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio. Maksimalus konstrukcijos plotis - 4,5 m, maksimalus aukštis – 5 m. Svarbus šių sistemų ypatumas – audinys yra įtempiamas spyruoklėmis, todėl išskleidus audinį jis išlieka stabilus. VERANDA roletai gali būti montuojami grupėmis.

Valdymas: ši sistema yra valdoma elektriniu būdu.

Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:2910Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 427.00€ 277.55€
text_tax 277.55€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:2910Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 427.00€ 277.55€
text_tax 277.55€
Nemokamas pristatymas
Fasado roletas, sistema R103 New -35%
Aukštis:1845Plotis:1310Mechanizmas: Somfy variklis su integruotais imtuvais. *Pultelio nėr..
Kaina: 300.00€ 195.00€
text_tax 195.00€
Nemokamas pristatymas
Fasado žaliuzės (3095x2220) -53%
Plotis: 3095 mm Aukštis: 2220 mm Juosta: "C" forma..
Kaina: 420.00€ 199.50€
text_tax 199.50€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1355x2040) New -34%
Plotis: 1355 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 171.38€ 113.38€
text_tax 113.38€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1380x2040) New -37%
Plotis: 1380 mm Aukštis: 2040 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 174.54€ 109.65€
text_tax 109.65€
Nemokamas pristatymas
Medinės žaliuzės (1640x2490) -37%
Plotis: 1640 mm Aukštis: 2490 mm Juostos plotis:&n..
Kaina: 253.18€ 159.06€
text_tax 159.06€
Nemokamas pristatymas
Langas (1320x1410) -47%
Plotis: 1320 mm Aukšis: 1410 mm Spal..
Kaina: 116.00€ 61.75€
text_tax 61.75€
Nemokamas pristatymas
Langas (1470 x 1475) -33%
Langas su polanginiu profiliu, bet be palangių. Spalva: Balta/Balta Profil..
Kaina: 253.40€ 171.00€
text_tax 171.00€
Nemokamas pristatymas
Langas (1490x1300) -24%
Plotis: 1490 mm Aukšis: 1300 mm Spal..
Kaina: 163.00€ 123.50€
text_tax 123.50€
Nemokamas pristatymas
Langas (1650x1510) -37%
Plotis: 1650 mm Aukšis: 1510 mm Spalva..
Kaina: 254.80€ 161.50€
text_tax 161.50€
Nemokamas pristatymas
 

MEISTRO PATARIMAI

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau

Ka tik:

Užsakymas priimtas:

Julius S. (Kaunas)

apsauginės žaliuzės