{* *}
 

MEISTRO PATARIMAI

 

„Pergola“ pavėsinių informacija

Posted by mantas 2017/01/16 0 Comment(s) Meistro Patarimai,

Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkciją, bet ir moderniai atskiria lauko zonas, įrėmina takus bei tiesiogine to žodžio prasme pratęsia ir padidina pastato erdvę sode ar terasoje.

Pasirinkę moderniąsias „Byart“ pergolių sistemas, būsite tikri, kad Jūsų poilsio akimirkų nesugadins nei žiemiški šalčiai, nei vasariniai karščiai, nei kiaurus metus užklupti pasiruošę lietūs bei vėjai. Šios pavėsinės išsiskiria moderniu ir funkcionaliu dizainu, tačiau tuo pat metu yra ypač patvarios: laikančioji konstrukcija pagaminta iš aliuminio, tvirtinimai prie sienos ar lubų atliekami panaudojant į komplektą į einančias gembes ir plieno varžtus. Maksimali „Byart“ pavėsinės stogo projekcija be tarpinių laikančiųjų atramų – 16 m.

LED apšvietimas

„Pergola“ pavėsinės yra ideali vieta leisti ilgus ramius (ir pašėlusius!) vakarus. Tokiais vakarais jaukią atmosferą padeda kurti integruota „Byart 3-Lens LED” apšvietimo sistema. Sistema prisitaiko prie Jūsų norų ir gali užtikrinti tiek ryškią šviesą, tiek švelnią nuotaikingą prieblandą. Visais atvejais apšvietimo ryškumą galite reguliuoti nuotolinio valdymo įtaisu.

„Pergola“ įvairovė - pergalingiems sprendimams

Praėjo laikai, kada kiekvienuose namuose, kavinėse ar poilsio zonose buvo įtvirtinta vieno ir to paties tipo pavėsinė. Žmonių stiliaus pojūtis yra skirtingas. Kiekviena situacija reikalauja individualaus sprendimo. Todėl „Byart“ produktų gerbėjai ypač vertina „Pergola“ linijos įvairovę, sudarytą iš skirtingų išmatavimų ir formų stoginių bei rėminių konstrukcijų. Mūsų „Pergola“ asortimentą sudaro „Bronze“, „Opal“, „Sapphire“, „Gold“, „Shell“, „Pearl“, „SapphirePlus“, „Diamond“, „AmetistPark System“ ir „Emerald“ pavėsinių tipai, iš kurių nesunkiai išsirinksite tinkamiausią.

„Pergola“ pavėsinės gali būti pačių įvairiausių spalvų. Konkretų atspalvį galima pasirinkti iš gausios „Byart“ RAL spalvų paletės. Kad galutinis rezultatas nekeltų abejonių ir derėtų su kitais interjero ir eksterjero sprendimais, rekomenduojame kreiptis ir gauti nemokamą „Dextera“ ekspertų konsultaciją. 

 

NAUJIENOS

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau

Ka tik:

Užsakymas priimtas:

Julius S. (Kaunas)

apsauginės žaliuzės