{* *}
 

MEISTRO PATARIMAI

 

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Posted by dextera 2017/02/08 0 Comment(s) Meistro Patarimai,

Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės.

Montavimas ir papildomos galimybės

Apsauginių žaliuzių sistema montuojama jau pastatytuose pastatuose. Ši sistema gali būti sumontuojama nišoje, prie lango rėmo, ant sienos arba ant nišos. Savo langus, duris ar garažo vartus galite sustiprinti specializuota nuo įsilaužimo saugančia sistema. Pastarojo tipo žaliuzių išskirtinumas – ypač patvari aliuminio medžiaga,kuri saugo net ir nuo įsilaužėlių, naudojančių sunkiuosius įsilaužimo įrankius.

„Dextera“ žaliuzės gali būti susiejamos su papildomomis apsaugos sistemomis, kad užtikrintų visišką pastato saugumą.Taip pat yra galimybė integruoti apsauginių žaliuzių sistemą statomo ar renovuojamo būsto sienoje: šiuo būdu viršutinė apsauginės žaliuzės dėžė yra visiškai paslepiama, išvengiant nepatogumų, susijusių su ateities eksterjero korekcijomis.

Valdymo mechanizmai

  • Rankinė pavara. Traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę.
  • Mechaninė pavara. Sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimame aukštyje.
  • Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzes, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje.
  • Elektrinė pavara, skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, pasitelkiant klavišinį, raktinį jungiklį arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima sujungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt vienu metu.

Apsauga, kuri taupo

„Dextera“ apsauginės žaliuzės ne tik saugos Jūsų langus nuo vagių, stipraus vėjo, lietaus, saulės spindulių ar triukšmo, tačiau ir padės padidinti bendrą pastato energetinį efektyvumą. Apskaičiuota, kad mūsų gaminiai bendrą lango šiluminę varžą padidina beveik perpus. Tai ypač aktualu mūsų regiono gamtos sąlygomis, kadangi apie 22% pastato šilumos čia prarandama būtent per langus. Bendras metinis „Dextera“ žaliuzių sukuriamas šilumos efektas yra lygus 35 kW*h šiluminės energijos kiekvienam lango kvadratiniam metrui. Kita vertus, vasaros sezono metu su mūsų žaliuzėmis vėlgi sutaupysite, nes nereikės taip rūpintis patalpų kondicionavimu.

 

Siųsti užklausą

 

NAUJIENOS

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

mantas 2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

mantas 2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau

Ka tik:

Užsakymas priimtas:

Julius S. (Kaunas)

apsauginės žaliuzės